• Townsend Bradford ha publicado una actualización hace 10 meses, 1 semana

   Przegląd Akupresura stosowana jest od około 2000 lat w tradycyjnej medycynie chińskiej (TCM). To jest jak akupunktura bez igieł. Celuje w określone punkty na ciele, aby uwolnić energię i ułatwić gojenie.
  W przypadku zaburzeń erekcji eksperci twierdzą, że ta forma masażu może poprawić twoje zdrowie seksualne.
   Jak działa akupresura Akupresura uwalnia bloki energetyczne w ciele poprzez ścieżki zwane meridianami. Blokady w tych meridianach mogą prowadzić do bólu i choroby. Użycie akupresury lub akupunktury, aby je uwolnić, może poprawić nierównowagę i przywrócić dobre samopoczucie.
  akupunktura i akupresura działają poprzez stymulację zarówno układu nerwowego, jak i układu naczyniowego, & rdquo; według dr Joshua Hansona z DACM z Hanson Complete Wellness w Tampie.
  Hanson mówi, że podobnie jak farmaceutyki, takie podejście może powodować rozszerzenie naczyń krwionośnych. Pozwala to na wystąpienie erekcji.
  Jedną z zalet akupresury jest to, że możesz to zrobić samodzielnie w domu.
   Jak stosować akupresurę w domu Akupresura polega na wywieraniu silnego nacisku na określone punkty w całym ciele. Ćwicz w domu, wykonując następujące czynności:

  * Zacznij od relaksu, biorąc kilka głębokich oddechów.
  * Znajdź punkt nacisku i zastosuj mocny nacisk przez 30 sekund do jednej minuty, zanim przejdziesz do następnego. Wskazówka: Wykonuj małe okrągłe ruchy w każdym punkcie nacisku. Nacisk powinien być silny, ale upewnij się, że nie jest tak silny, że powoduje ból.
   5 punktów nacisku do leczenia ed Punkty nacisku przydatne w leczeniu ed obejmują:
  Ht7 (nadgarstek) Udostępnij na Pinterest Ht7 jest na wysokości nadgarstka. Dopasowuje się do Twojego pinky i ma szerokość jednego palca od krawędzi.
  Lv3 (stopa) Udostępnij na PinterestLv3 znajduje się na szczycie stopy między palcami dużych i drugich palców, około 2 cale w dół.
  Kd3 (kostka) Udostępnij na Pinterest Kd3 znajduje się nad piętą i wewnątrz dolnej części nogi, w pobliżu ścięgna Achillesa.
  Sp6 (kostka / dolna część nogi) Udostępnij na Pinterest Sp6 znajduje się wewnątrz dolnej części nogi i czterech palców & rsquo; szerokość powyżej kostki.
  St36 (dolna część nogi) Udostępnij na Pintereście St36 znajduje się z przodu dolnej części nogi o szerokości jednej ręki poniżej kolana i na zewnątrz goleni.
  Inne obszary Akupunktury Dylan Stein twierdzi, że inne obszary korzystają z samo-masażu.
  & ldquo; Masowanie dolnej części pleców i kości krzyżowej jest bardzo dobre dla ed, & rdquo; on mówi. & ldquo; Możesz również masować ten sam obszar z przodu, od pępka do kości łonowej. & rdquo;
   Dodatkowe zabiegi ed, które możesz wykonywać w domu Stein mówi, że akupresura i akupunktura to tylko kilka rozwiązań. Swoim pacjentom często zaleca metody takie jak medytacja uważności oraz modyfikacje diety i stylu życia.
  Hanson przyjmuje podobne podejście, sugerując, że pacjenci unikają żywności wysoko przetworzonej, jedzą dużo zdrowej żywności i regularnie ćwiczą.
  W przypadku problemów z zaburzeniami erekcji ważne jest, aby lekarz ocenił to. Poinformuj swojego lekarza o komplementarnych terapiach, które próbujesz w ten sposób.
  Według Steina akupunktura może zwiększyć zalety akupresury w domu. Dodaje, że akupunktura ma większą moc niż techniki samo-masażu.